ruby encoder - انکدر ruby

معرفی نرم افزار RubyEncoder

نرم افزار RubyEncoder که یکی از محصولات شرکت انگلیسی SourceGuardian است ، کدهای نوشته شده شما به زبان Ruby را به فرمت بایت کد تبدیل کرده سپس آنها را رمزنگاری می نماید که این کار از مهندسی معکوس سورس های شما جلوگیری خواهد نمود. علاوه بر این می توانید با این نرم افزار ، محدودیت های اجرای مختلفی را برای نرم افزارهای نوشته شده خود اعمال نمایید.
سورس کدهای انکد شده با این نرم افزار برای اجرا ، به یک فایل لودر (loader) نیاز دارند که می توانید آنرا به رایگان از این سایت دریافت نمایید. ضمن اینکه کدهای رمز شده شما بدون هیچ محدودیتی بر روی تمامی سیستم عامل ها قابل استفاده خواهند بود. برای مشاهده لیست لودر ها ، اینجا کلیک کنید.

نسخه های قابل پشتیبانی
نسخه های 1.8.6, 1.8.7, 1.9.0-1.9.3, 2.0-2.4 در نرم افزار ما پشتیبانی شده و در صورت ارائه نسخه های جدید زبان Ruby ، به روز رسانی های بعدی برای پشتیبانی از آنها نیز ارائه خواهد گردید.

محافظت از Ruby on Rails
با استفاده از نرم افزار ما ، قادر خواهید بود تا پروژه های Ruby on Rails خود را نیز همانند سایر پروژه ها رمزنگاری و قفل گذاری کنید. برای این کار کافی است تا لودر مناسب سیستم عامل مقصد را در روت پروژه خود قرار دهید.

قفل گذاری
علاوه بر قابلیت رمزنگاری فایل ها و سورس کد ها ، این امکان برای شما فراهم است تا پروژه خود را بر اساس نام دامنه (Domain) ، IP سرور ، MAC Address ، تاریخ انقضاء و میزان روزهای قابل اجرا بودن برنامه قفل گذاری نمایید. همچنین می توانید برای پروژه های خود فایل لایسنس ایجاد کرده و آنرا در اختیار مشتریتان قرار دهید.

پشتیبانی
با خرید نرم افزار RubyEncoder ، علاوه بر دریافت فایل نصب نرم افزار ، تا یکسال پس از خرید شما ، نسخه های جدید نرم افزار به طور رایگان برای شما قابل دریافت خواهد بود. به علاوه اینکه در طی این مدت ، همواره می توانید برای رفع مشکلات خود با ما در تماس باشید.

محدودیت زمانی نرم افزار
نرم افزار ما برای استفاده هیچ محدودیت زمانی ای ندارد. اما توصیه می نماییم برای اطلاع از نکات مهم در خصوص نصب نرم افزار اینجا کلیک کنید.